Na pomoc znajomym

budowaDzisiaj budowa to na pewno bardzo wiele możliwości. Przekonali się o tym moi znajomi, którzy niedawno się za nią zabrali. Okazało się że przede wszystkim kwestia dobrania odpowiednich materiałów była dość istotna. Dlatego tez postanowili, że popytają znajomych, w tym także nas. Stwierdzili, że pewnie coś wiemy:-))) Przyznam, że to bardziej mój mąż wiec cokolwiek – niż ja..

Okazało się, że teraz znacznie częściej wykorzystuje się na przykład blachy trapezowe i płyty warstwowe, które nie były wcześniej tak popularne. Dzisiaj wykorzystywanie płyt warstwowych jest bardzo powszechne, gdyż pozwalają na szybkie budowanie domów i innych obiektów. Blachy trapezowe natomiast nadają się idealnie także na ogrodzenie. Poza tym blacha na ogrodzenie może być drugiego gatunku co sprawia, że koszty jego wykonania znacznie się zmniejszają. Zdziwiłam się trochę, że w tak krótkim czasie zdobyły sobie tak dużą popularność ale na pewno ich przystępne ceny miały w tym swój spory udział. Najtaniej znaleźli je tu: http://www.steelprofil.xyz/

W każdym razie – przez tą całą akcję – a właściwie powinnam napisać – dzięki niej – mieliśmy okazję w końcu się spotkać i urządziliśmy sobie wspaniałą kolację. Były krewetki (z dużą ilością czosnku), steki i pyszne ciasto czekoladowe na deser. Tak byłam zajęta – że nawet nie zdążyłam zrobić zdjęć – ale naprawdę było pysznie i ładnie!;)

Komentowanie wyłączone.